DOĞANSEL GROUP İşletme Bilgisi

Doğansel Group Hakkında

Firmamız yılların vermiş olduğu birikimle kurulmuş olup arıtma sektöründe su arıtımı ve şartlandırılması konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Konularında uzman ve tecrübeli kadrosu ile satış, projelendirme, mühendislik, dizayn, taahhüt, yedek parça, teknik destek ve teknik servis ana başlıkları altında hizmet vermektedir.

PROJE, MÜHENDİSLİK VE DİZAYN HİZMETLERİ Firmamız su arıtımı ve şartlandırması ile ilgili plan,proje,dizayn ve mühendislik faaliyetlerini başarı ile yerine getirmektedir.Su ile ilgili her türlü problemin çözümüne yönelik sistem tasarımları, projelendirme,dizayn etme,maliyet ve fizibilite çalışmaları son derece dikkatle ve özveri ile hazırlanmakta ve müşterilere sunulmaktadır.

MALZEME VE SİSTEM SATIŞ HİZMETLERİ Firmamız portföyündeki ve stoklarında bulundurduğu su arıtma sistemlerinin her türlü yedek parça garantisini vermekte olup istenilen malzeme veya cihazları derhal stoklarından karşılamakta, stoklarında bulunmayan ürünleri de en kısa sürede temin ederek müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Bununla birlikte satış sonrası gerekli görülen montaj,süpervizörlük ve devreye alma işlerini yerine getirerek her türlü soruna anında yada en kısa sürede müdahale etmektedir.Ayrıca satış sonrası periyodik bakım hizmetlerini sistemli bir şekilde yürüterek sistemin düzenli ve sağlıklı bir şekilde uzun zaman boyunca çalışmasını sağlamaktadır.